O nas

Miura Studio to autorska pracownia architektury wnętrz i architektury z 10-cio letnim doświadczeniem. Pracownia prowadzona jest przez małżeństwo architektów Joannę i Chrystiana Szczurowskich. Firma powstała w 2017 roku z połączenia firmy architektonicznej „CRVS” Chrystiana Szczurowskiego, założonej w 2012 roku oraz pracowni „Architektura wnętrz Joanna Kuk”, założonej w 2014 roku.

architekt wnętrz Joanna Szczurowska

Absolwentka Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Dyplom 2013 r.. Doświadczenie zdobyła w dwóch topowych pracowniach architektury wnętrz w Polsce. Prywatnie miłośniczka designu, mody i dobrej kuchni.

mgr inż. arch. Chrystian Szczurowski

Absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, certyfikat Royal Institute of British Architects - Dyplom 2010 r. Doświadczenie zdobył w jednej z najlepszych, międzynarodowych pracowni architektonicznych [RKW ARCHITEKTURA - RHODE KELLERMANN WAWROWSKY] oraz renomowanych polskich pracowniach architektonicznych. Prywatnie pasjonat samochodów, motocykli i Kyokushin Karate.

Filozofia

Pracownia wykonuje projekty wnętrz domów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej od minimum średniego standardu wykończenia wzwyż oraz kompleksowe projekty domów (architektura + wnętrze) w wysokim standardzie. W naszych projektach korzystamy z renomowanych marek oraz wysokiej klasy i jakości materiałów. Ogromną wagę przywiązujemy do detalu, jakości i odpowiedniego doboru materiałów.

Projekty od początku do końca są wykonywane tylko i wyłącznie przez samych właścicieli firmy, którzy są dyplomowanymi architektami po studiach wyższych, z wieloletnim doświadczeniem i dla których głównym celem jest wykonanie kolejnego najlepszego projektu z realizacją będącą wizytówką firmy przy pełnym zadowoleniu klienta.

Aby móc wykonywać projekty na najwyższym poziomie Miura Studio cały czas na bieżąco rozwija się poprzez nieustanne powiększanie doświadczenia, szkolenia, wyjazdy na targi w Polsce i za granicą, śledzenie aktualnych trendów i rozwiązań, pracę na najnowszym, legalnym oprogramowaniu i profesjonalnym sprzęcie.

Pracownia posiada własne biuro z wzorcownią oraz mieszkaniem pokazowym w rodzinnej, przedwojennej kamienicy w centrum Olkusza przy głównej ulicy miasta, umożliwiając klientom pokazanie na odpowiednim etapie wiele rozwiązań i połączeń konkretnych materiałów nie tylko na ekranie komputera ale i na żywo.

Dzięki sprawdzonym wykonawcom oraz polecanym sklepom i dostawcom oferujemy naszym klientom profesjonalne wykonawstwo i fachową obsługę po atrakcyjnych cenach z rabatami dla klientów Miura studio.

play-sharp-fill

GWARANCJA

  • W pełni legalna firma, sprawnie działająca od wielu lat na rynku, zarejestrowana w CEIDG.
  • Dyplomowani, doświadczeni architekci.
  • Rachunek lub Faktura VAT na każdą wykonaną usługę.
  • Przejrzysta umowa zapewniająca bezpieczeństwo i gwarancję uczciwej i profesjonalnej usługi